Videa postupových zkoušek 1. úrovně

24. listopadu 2007 v 23:50 | by KaTachyon |  Dogdancing
Pod klubem DDCCR se dají skládat postupové zkoušky dogdancing, které jsme převzali od Angličanů. Na rozdíl od závodů je v postupové zkoušce nutné, aby pes předvedl určité cviky v daném časovém limitu. Každý cvik se hodnotí od nuly do tří bodů, nula z jakéhokoli cviku znamená diskvalifkaci. Už dlouho se snažím dopídit nějaké přesné definice, jak mají cviky vypadat, snad se toho dočkáme v Psích sportech.

Každopádně se snažím natáčet zkoušky a na nich demonstrovat, jak mají zkouškové sestavy vypadat. Seznam cviků v jednotlivých divizích najdete na mých stránkách a ještě přesnější popis najdete na stránkách klubu DDCCR. Na svých stránkách mám i návod, jak učit jednotlivé cviky, stejně tak jako videa některých složených zkoušek. Teď jsem provedla pokus na YouTube, kam jsem dala zkoušky i s popisy předváděných cviků.

Bohužel nemám natočenou žádnou zkoušku Musical Dressage na výborně, ale v Heelwork to Music můžete vidět Gabrielu Šmídovou s malinoisem Hobby Larojou (výborně, 28 bodů z 30) a Alenu Smolíkovou s borderkou Keysi (výborně, 27 bodů z 30). Zajímavostí na HTM 1 je fakt, že veškerá povinná chůze u nohy může být u levé nohy.

Ve Freestyle je opět Alča s Keysi (výborně, 28 bodů z 30) a Veronika Hynková s westíkem Jessi (26 bodů z 30). Na freestyle je nejtěžší 16 otoček, pokaždé 8 musí pes provést plynule za sebou, vždy minimálně 4 na jednu i druhou stranu.

Tanec se psem je pro mně osobně španělská vesnice, přestože to je ve své podstatě nejjednodušší zkouška. Pes musí vybrat libovolné 4 cviky, které si psovod vybere z ostatních divizí 1. úrovně a pak už jen stačí udržet tři různé taneční rytmy a složená zkouška je v kapse. Přesto jsem pochopila zkoušku asi pětkrát a pokaždé jinak. Doporučuji konzultaci s rozhodčím, než si připravíte sestavu. Na videu mi Renata Voldánová s novofundlanďákem Kimem (výborně, 37 bodů z 39) laskavě půjčila seznam svých cviků, ale u Petry Sládkové s čínským chocholatým psem Abby Moravian Canis (výborně, 33 bodů z 39) jsem je jen odhadovala, takže doufám, že jsem se v ničem nespletla a krokové sekvence jsem zařadila tam, kam patřily.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ремонт холодильников lAxono Ремонт холодильников lAxono | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 14:12 | Reagovat

What you say makes sense.

Make a point of asking about his wife. Make it a point to be here by 10.

2 PeterGon PeterGon | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 20:56 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

[b]Book Now[/b] ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

3 BethanyUal BethanyUal | E-mail | Web | 9. října 2017 v 3:13 | Reagovat

https://www.4shared.com/office/Ut3-r3_Bei/order_Valium_online.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama